O firmie

Firma ASEL Automatyka Elektrotechnika Adam Skowroński powstała w 2006 roku. Siedziba firmy mieści się w koninie na ul. Poznańskiej 53A.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno – usługowo – doradczym w branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej. Realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami zleceniodawcy. Doskonałe rozeznanie rynku pozwala nam na najlepszy wybór materiałów i urządzeń, dzięki temu wyroby wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i atrakcyjną ceną.atyki przemysłowej. Realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami zleceniodawcy. Doskonałe rozeznanie rynku pozwala nam na najlepszy wybór materiałów i urządzeń, dzięki temu wyroby wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i atrakcyjną ceną.

ASEL zapewnia szybkie i profesjonalne podejście do wykonywanych prac. Począwszy od projektowania poprzez wytwarzanie w zakładzie, montaż na obiekcie oraz serwis.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi firmami na polskim rynku.

Wyspecjalizowana kadra inżynieryjno – techniczna jest w stanie sprostać każdemu indywidualnemu zapotrzebowaniu klienta. Udzielane przez nas na wyrób gwarancje są zawsze indywidualnie ustalone z odbiorcą.

Zapewniamy wysoką jakość, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjną cenę naszych usług montażowych i produkcyjnych.

LISTY REFERENCYJNE

 

WYSOKA JAKOŚĆ POPARTA CERTYFIKATAMI
Certyfikaty, które posiadamy: Moeller, Legrand, Hager

 
Copyright © 2010 ASEL | projekt i wykonanie webplatinum.eu